WYJAZDY FIRMOWE


WYJAZDY FIRMOWE NA TENERYFĘ – OFERTA DLA FIRM (INCENTIVE):

Organizujemy wyjazdy firmowe – Incentive na Teneryfę dla pracowników, partnerów biznesowych oraz klientów. Zapewniamy mnóstwo interesujących atrakcji i niezapomnianych wrażeń. Ta egzotyczna podróż firmowa umocni więzi biznesowe oraz wspaniale zmotywuje do pracy. Zorganizujemy, doradzimy, polecimy kierunek i przygotujemy odpowiedni program wyjazdu w optymalnym budżecie. Dysponujemy zarówno oryginalnymi programami wyjazdów firmowych, jak i typowymi wycieczkami grupowymi.

Teneryfa, jedna z najpiękniejszych Wysp Kanaryjskich, łączy w sobie zdrowy klimat, wykwintną kuchnię, cywilizację, egzotykę, a przede wszystkim świetną zabawę i aktywny wypoczynek. Jako grupa specjalistów od przygód i wszelkiej aktywności na wyspie, chcielibyśmy odkryć przed Państwem jej największe uroki, w programie między innymi: zwiedzanie północnej części Teneryfy wraz z klimatycznymi miasteczkami, degustacja lokalnych przysmaków i win, wyprawa jeepami na szczyt wulkanu Teide, odkrywanie gorących plaż południa, nurkowanie z delfinami, szaleństwo wodne w Siam Park, ściganie na quadach lub skuterach, nauka gry w golfa, lekcje gotowania z mistrzem kuchni kanaryjskiej, dla fanów owoców morza niezapomniana uczta na plaży przy zachodzie słońca.

 

Nasza oferta Incentive Teneryfa:

 • przeznaczona jest dla firm i grup pragnących poznać Teneryfę lub inne z Wysp Kanaryjskich
 • pozwala wypocząć i poznać uroki Teneryfy w komfortowych warunkach w opcjach: wypoczynkowych, extreme, szkoleniowych, integracyjnych, kulinarnych połączanych z eko warsztatami kulinarno-kosmetycznymi, jogą (więcej info na – www.bananamilk.es)
 • jest pełnym zapleczem niezbędnym do przeprowadzenia szkoleń, spotkań biznesowych, konferencji
 • zapewnia stałą opiekę i wsparcie podczas wyjazdu (24h/d)
 • to dedykowane akcje tematyczne tj. gry plenerowe, imprezy fabularne, kursy kompetencyjne przeprowadzane w nietypowych warunkach (plaża, głębiny oceany, powietrze, plantacje owoców, winnice etc.)
 • szkolenia zgodnie z wymaganiami klienta (szkolenia motywacyjne, zwiększanie bieżących lub nabywanie nowych umiejętności przydatnych w działaniach firmy)

 

Oferta wyjazdu firmowego na Teneryfę zawiera:

Kompleksowo zajmujemy się organizacją podróży służbowych – rezerwacją i wystawianiem biletów lotniczych, rezerwacją hoteli, transportu po Teneryfie oraz ubezpieczeniami turystycznymi. Na specjalne zamówienie czarterujemy samoloty. 

 • pobyt 7 lub 14 dni na Teneryfie
 • transport lotnisko – hotel – lotnisko
 • hotel w standardzie 4 gwiazdki – pierwsza linia od plaży
 • wyżywienie
 • sale wykładowe z niezbędnym sprzętem
 • zaplecze coworking niezbędne do pracy online – pełne zaplecze biurowe
 • poznawanie Teneryfy (wyjazdy tematyczne, toury)
 • doświadczanie atrakcji Teneryfy: wybrane atrakcje z oferty Atrakcje Teneryfa – kliknij tu
 • opieka podczas pobytu

 

7 DNI

NA TENERYFIE

 14 DNI

NA TENERYFIE

 Odbiór z lotniska + transport do hotelu 
 Zakwaterowanie: hotel + wyżywienie (✮ ✮ ✮ ✮  standard) 
 Sala wykładowa + zaplecze (do 2 dni)  Sala wykładowa + zaplecze (do 4 dni)
 Tour wokół Teneryfy – jednodniowa wycieczka busem z certyfikowanym przewodnikiem po najpiękniejszych zakątkach wyspy, wizyta na plantacji bananów lub w lokalnej winnicy 
 Dzień w parku wodnym Siam Park (nr 1 park wodny w Europie) lub wyprawa 2-osobowymi skuterami wodnymi 2 parki rozrywki w dwa dni: Siam Park (park wodny) i Loro Parque (nowoczesne zoo) oraz wyprawa 2-osobowymi skuterami wodnymi
Rejs katamaranem – podziwianie klifów Los Gigantes, obserwowanie delfinów, obiad na łodzi, snorkeling w klimatycznych zatokach wyspy
 Zaplecze co-working dostępne codziennie

Dodatkowo możliwość rezerwacji:

 

Ślub na Teneryfie – organizowanie uroczystości ślubnych, zaręczyn, odnowienia ślubów:

Marzycie o cudownej Uroczystości Ślubnej w egzotycznym klimacie? … Teneryfa to idealne miejsce, aby w romantycznej scenerii złożyć sobie przysięgę małżeńską. Piękne plaże przyciągają nie tylko turystów, ale  również zakochane pary marzące o wyjątkowym ślubie. Urzeczywistnimy Wasze marzenia, organizując ten wspaniały dzień dla Was. Zapraszamy…

 

Wyjazdy firmowe na Teneryfę, śluby na Teneryfie – ZAPYTANIA:

Oferujemy wysoki standard usług organizacji wypoczynku, dbałość o bezpieczeństwo oraz indywidualne podejście do każdego klienta podczas wyjazdów firmowych na Teneryfę. Prosimy o kontakt , w celu przygotowania oferty dopasowanej do Państwa potrzeb.

Share Button