Śluby i wesela na Teneryfie


ORGANIZACJA ŚLUBÓW I WESEL NA TENERYFIE:

Planujecie ślub? Marzycie o wyjątkowej uroczystości w egzotycznej scenerii?… Proponujemy Teneryfę!
Wyspa ta, to cudowne miejsce, którym nie można się nie zauroczyć. Słońce świeci tu cały rok, a barwny wachlarz krajobrazów  budzi zachwyt. Piękne plaże Teneryfy to idealne miejsce na romantyczny ślub. Ceremonia, w tak szczególnej atmosferze, sprawi, że ten  dzień, będzie najpiękniejszym  w życiu  Młodej Pary. Z przyjemnością tego dopilnujemy.

Jako Wedding Planners, oferujemy profesjonalne i kompleksowe usługi,  obejmujące każdy aspekt organizacji ślubu.  Możemy zająć się zaplanowaniem Ceremonii,  jak również przyjęcia weselnego.
Nasza oferta obejmuje wiele aranżacji ślubnych, np: uroczystość na plaży,  w plenerze, w kościele,  w nadbrzeżnej restauracji z widokiem na ocean.

Jeżeli chcielibyście złożyć sobie przysięgę małżeńską słowami płynącymi z serca, w promieniach zachodzącego słońca,  przy dźwiękach saksofonu, to proponujemy Ślub Humanistyczny.
Wspólnie z Młodą Parą, wyreżyserujemy te najważniejsze chwile, dbając o każdy szczegół. Nasze zlecenia traktujemy indywidualnie, zgodnie z wyobrażeniami i oczekiwaniami Młodej Pary.

Aby uzyskać dodatkowe informacje, prosimy o kontakt poprzez dane w sekcji „Kontakt” lub skorzystanie z formularza widocznego na stronie.

Share Button
Zarezerwuj teraz

Imię

E-mail

Telefon

Dorośli

Dzieci (3-11 lat)

Przylot

Wylot

Hotel

Przepisz kodcaptcha

  • Bilety wstępu na wszystkie atrakcje dostarczamy do hotelu - gratis!
  • Płatności dokonywane są po przybyciu na Teneryfę.
  • Obsługa w jezyku polskim!
  • Wypełnij formularz, zadzwoń lub wyślij sms: +48 882 599 034, +34 671 616 653