GOLF NA TENERYFIE – VIP WAKACJE 7 DNI

OFERTA DLA 6 OSÓB

Super oferta VIP wakacji na Teneryfie dla miłośników gry w golfa, dla 6 osób. W ofercie proponujemy zakwaterowanie w okolicach oceanu i pola golfowego, 3 dni na polu golfowym (18 dołków), bilet wstępu na wyjątkowe hiszpańskie show taneczne Antologia – Carmen Mota Show (pokaz tańców hiszpańskich), lot helikopterem nad wybrzeżem Costa Adeje, VIP tour – wycieczka objazdowa po Teneryfie z polskojęzycznym przewodnikiem, obiad w lokalnej restauracji, VIP rejs czarter katamaranem.

Wyjedź na Teneryfę na VIP wakacje dla fanów gry w golfa. Nie trać czasu na szperanie w internecie i szukanie najlepszych ofert wakacji w najniższych cenach. Zrobiliśmy to za Ciebie. Z gąszczu ofert wybraliśmy idealny pakiet dedykowanych propozycji dla osób, które chcą spędzić spokojne wakacje na Teneryfie, wypocząć, pograć w golfa, poznać uroki i naturalnie piękne miejsca wyspy wiecznej wiosny. Wszystko w standardzie VIP.

Zrelaksuj się i spędź wspólne chwile z przyjaciółmi na Teneryfie .Odwiedź cudowne punkty widokowe wyspy, graj w golfa wśród palm. Zobacz jedno z głównych show tanecznych Teneryfy. Podziwiaj cudowne krajobrazy wyspy z lotu helikopterem. Obserwuj delfiny w naturalnym środowisku, monumentalne klify Los Gigantes i plaże Teneryfy z poziomu oceanu podczas czarterowego rejsu katamaranem.

SZCZEGÓŁY GOLF OFERTY NA TENERYFIE

Przyleć na Teneryfę na 7 dni VIP wakacji dla miłośników gry w golfa i spędź je z najbliższymi – oferta dla 6 osób. W ramach oferty GOLF NA TENERYFIE – VIP WAKACJE 7 DNI otrzymasz optymalny plan VIP wakacji, dopasowany do potrzeb osób poszukujących spokojnego wypoczynku na Teneryfie w standardzie premium.

ZAKRES OFERTY VIP WAKACJI NA TENERYFIE:

 • 3 dni na polu golfowym (wariant 18 dołków), transport z/na pole golfowe, możliwość wynajmu sprzętu do gry w golfa
 • Bilet wstępu na pokaz tańców hiszpańskich Carmen Mota Antologia – Pakiet Diamond (idealne miejsca plus degustacja lokalnego szampana i słodyczy)
 • Lot helikopterem nad wybrzeżem Costa Adeje – czas lotu 15 minut, transport z/do miejsca lotu
 • VIP wycieczka busem wokół Teneryfy z licencjonowanym przewodnikiem + obiad. Trasa: południe wyspy – La Laguna – Garachico – Masca – powrót na południe wyspy.
 • VIP rejs wyczarterowanym jachtem – wyżywienie, transport z/do miejsca atrakcji (czas rejsu 3h)
 • Transport z/na lotnisko
 • Zakwaterowanie: mieszkanie dla 6 osób, wi-fi, taras, basen, okolice plaży, na południu wyspy w obszarze miast Arona – Adeje (każdorazowo do indywidualnego potwierdzenia z klientem – załączam poglądowe zdjęcia standardu mieszkania)

CENA I ZAKRES VIP WAKACJI - GOLF NA TENERYFIE

Zaplanowaliśmy idealny plan VIP wakacji dla miłośników gry w golfa na Teneryfie. Poznaj szczegóły pakietu i skorzystaj z naszej atrakcyjnej oferty cenowej.

 • Oferta grupowa dla 6 osób
 • Zakwaterowanie: mieszkanie dla 6 osób, trzy sypialnie, wi-fi, taras, basen, okolice plaży, w obszarze Arona – Adeje (każdorazowo do indywidualnego potwierdzenia z klientem – załączam poglądowe zdjęcia standardu mieszkania).
 • Wyżywienie: we własnym zakresie. Mieszkanie posiada pełne zaplecze do przygotowania posiłku. Oferujemy wspólną wycieczkę, na której pokażemy najlepsze miejsca zakupowe, przywieziemy oraz odwieziemy grupę i zrobimy tour po sprawdzonych okolicznych restauracjach i barach. Atrakcja rejs jachtem i VIP wycieczka busem wokół Teneryfy, zawierają w sobie poczęstunek i napoje.
 • Lot na Teneryfę: oferta nie zawiera ceny lotu – pomagamy znaleźć optymalne połączenie w najniższej cenie – skontaktuj się z nami by ustalić szczegóły.

Koszt pakietu: 7350€ – 1225€/osoba

JAK WYKUPIĆ VIP WAKACJE GOLFA NA TENERYFIE

Zarezerwuj VIP wakacje dla miłośników gry w golfa na Teneryfie dla 6 osób. Z agencją Atrakcje Teneryfa spędzisz cudowne wakacje na słonecznej wyspie w przystępnej cenie. Nie musisz już martwić się jakie atrakcje, zakwaterowanie oraz jaką formę transportu na Teneryfie wybrać. Zrobiliśmy to za Ciebie. Postępuj wg poniższych wytycznych:

 • KROK 1: skontaktuj się z nami mailowo wysyłając wiadomość na adres info@atrakcjeteneryfa.pl. W wiadomości potwierdź liczbę osób (oferta dla 6 osób), podaj datę planowanego pobytu na Teneryfie oraz oczekiwania odnośnie zakwaterowania.
 • KROK 2: do 24h otrzymasz szczegółową ofertę wakacji na Teneryfie.
 • KROK 3: po wpłacie zaliczki w wysokości 50% kwoty finalnej rezerwacja zostaje potwierdzona. Resztę kwoty należy wpłacić po przylocie na Teneryfę. W przypadku rezerwacji natychmiastowych, całość płatności dokonana zostaje do następnego dnia po akcepcie oferty.
 • KROK 4: wysyłamy potwierdzenie zakupu wakacji na Teneryfie.
 • KROK 5: czekamy na Was na lotnisku Teneryfa Południowa.

VIP WAKACJE DLA MIŁOŚNIKÓW GRY W GOLFA NA TENERYFIE

Super oferta VIP wakacji na Teneryfie dla miłośników gry w golfa w promocyjnych cenach. Nie martw się gdzie, za ile i u kogo wykupić idealnie dopasowaną do Twoich potrzeb ofertę. Jesteśmy tu od lat, znamy ofertę turystyczną na wylot i wiemy, które atrakcje są wartościowe i godne uwagi. Pomożemy Ci i Twoim znajomym optymalnie wypocząć i skorzystać z uroków Teneryfy.

 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI, ZAPLANUJ VIP WAKACJE NA TENERYFIE

Jeśli jesteś zainteresowany/a ofertą GOLF NA TENERYFIE – VIP WAKACJE 7 DNI DLA 6 OSÓB skontaktuj się z nami wysyłając wiadomość e-mail na adres info@atrakcjeteneryfa.pl lub kliknij przycisk poniżej KONTAKT.

UWAGA WAŻNE:

Jeśli chcesz zmodyfikować program wakacji na Teneryfie, daj nam znać odnośnie Twoich potrzeb. Jesteśmy elastyczni – dopasowujemy się do Waszych wymagań i zaproponujemy alternatywną formę wakacji na wyspie. W przypadku konieczności szybkiej konsultacji, zapraszam do bezpośredniego kontaktu z nami pod polskim numerem telefonu: +48 882 599 034 (Jarosław Żegota). Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z oferty VIP wakacji na Teneryfie lub sprawdzenia innych pakietów wakacji na Teneryfie dla grup w super cenach.

error: Content is protected !!