JEŹDZIECTWO TENERYFA


Jeździectwo na Teneryfie – INFORMACJA O ATRAKCJI:

Jeździectwo na Teneryfie – Kanaryjska Federacja Jeździecka zrzesza 28 klubów z czego 14 znajduje się na Teneryfie. Jednak miejsc, w których można dosiąść wierzchowca i udać się na zorganizowaną wycieczkę po okolicy jest ponad 20.

Na terenie stadnin nowicjusze mogą wykupić lekcje na lonży (w zależności od miejsca, 1 godz . od 25 euro), natomiast bardziej zaawansowani spróbować swych sił w kłusie lub galopie. Jednak najprzyjemniejszą odmianą jazdy konnej jest zdecydowanie jazda w terenie. Dla wielu jeźdźców wyjazd w teren jest spełnieniem ich jeździeckich marzeń.

Podobnie jak dla jeźdźca, także i dla konia lasy i stepy są o wiele ciekawsze od krytej ujeżdżalni czy maneżu. Na Teneryfie mamy do czynienia z przepiękną przyrodą, która w połączeniu z masywem górskim, oceanem, i do tego oglądana z siodła, pozostawia niezapomniane wrażenia. Wiele klubów ma w swojej ofercie hipoterapię, która stanowi cenne uzupełnienie kompleksowego usprawnienia rehabilitacyjnego osób niepełnosprawnych. Na wyspie odbywa się wiele imprez masowych z udziałem koni np.: wyścigi koni ulicami małych miejscowości czy pokazy jeździeckie w rytmach flamenco.

Zarezerwuj teraz

Imię*

E-mail*

Telefon*

Dorośli*

Dzieci* (3-11 lat)

Przylot*

Wylot*

Hotel*

  • Bilety wstępu na wszystkie atrakcje dostarczamy do hotelu - gratis!
  • Płatności dokonywane są po przybyciu na Teneryfę.
  • Obsługa w jezyku polskim!
  • Wypełnij formularz, zadzwoń lub wyślij sms: +48 882 599 034, +34 671 616 653
error: Content is protected !!