LENIWE WAKACJE NA TENERYFIE – 7 DNI

PAKIET LENIWIEC DLA 6 OSÓB

Super oferta leniwych wakacji na Teneryfie dla 6 osób. W ofercie proponujemy zakwaterowanie w okolicach oceanu, bilet wstępu do nr 1 na świecie parku wodnego Siam Park, pełen niespodzianek rejs łodzią Wikingów wraz z szerokim pakietem atrakcji dodatkowych w czasie rejsu, wycieczkę na wulkan El Teide z polskojęzycznym przewodnikiem (wjazd kolejką na wulkan w cenie), wizytę w średniowiecznym zamku San Miguel (pokaz walki rycerskiej + rycerska uczta – wyżywienie), plażowanie, dzień zakupowy oraz pełną opiekę podczas pobytu.

Wyjedź na leniwca na Teneryfę. Nie trać czasu na szperanie w internecie i szukanie najlepszych ofert wakacji dla leniwych w najniższych cenach. Zrobiliśmy to za Ciebie. Z gąszczu ofert wybraliśmy idealny pakiet dedykowanych propozycji dla osób, które chcą spędzić leniwe wakacje na Teneryfie, wypocząć, poznać uroki i naturalnie piękne miejsca wyspy wiecznej wiosny.

Zrelaksuj się. Odwiedź cudowne punkty widokowe wyspy podczas dedykowanej wycieczki objazdowej. Pobaw się w najlepszym parku wodnym na świecie. Poznaj tajemnice Wikingów, oglądaj delfiny w naturalnym środowisku, podziwiaj monumentalne klify Los Gigantes i plaże Teneryfy z poziomu oceanu podczas rejsu łodzią Wikingów. Zdobądź wulkan El Teide i przeżyj rycerską noc na zamku San Miguel.

SZCZEGÓŁY OFERTY NA TENERYFIE

Przyleć na Teneryfę na 7 dni leniwych wakacji i spędź je z najbliższymi – oferta dla 6 osób. W ramach oferty LENIWE WAKACJE NA TENERYFIE – 7 DNI otrzymasz optymalny plan wakacji, dopasowany do potrzeb osób poszukujących spokojnego wypoczynku na Teneryfie.

ZAKRES OFERTY LENIWYCH WAKACJI NA TENERYFIE:

 • Bilet wstępu do parku wodnego Siam Park wraz biletem Fast Pass (nie czekaj w kolejkach do atrakcji), nie ma konieczności transportu
 • Transport z/na lotnisko
 • Rejs łodzią Wikingów – wycieczka 3h, start z portu Los Cristianos, obiad wikingów (specjalny catering), napoje (piwo, wino, napoje bezalkoholowe, woda), oglądanie delfinów, występy, gry i zabawy podczas rejsu – super atrakcja!
 • Wyjazd na pokaz walk rycerskich do zamku Sam Miguel, połączony ze średniowieczną ucztą (cza trwania 5h)
 • Zakwaterowanie: mieszkanie dla 6 osób, wi-fi, taras, basen, okolice plaży, na południu wyspy w obszarze Arona – Adeje (każdorazowo do indywidualnego potwierdzenia z klientem – załączam poglądowe zdjęcia standardu mieszkania)
 • Wycieczka na wulkan El Teide, wjazd kolejką na wulkan, obiad w lokalnej restauracji (8h tour)

CENA I ZAKRES OFERTY WAKACJI NA TENERYFIE

Zaplanowaliśmy idealny plan leniwych wakacji na Teneryfie. Poznaj szczegóły pakietu i skorzystaj z naszej atrakcyjnej oferty cenowej.

 • Oferta grupowa dla 6 osób
 • Zakwaterowanie: mieszkanie dla 6 osób, trzy sypialnie, wi-fi, taras, basen, okolice plaży, w obszarze Arona – Adeje (każdorazowo do indywidualnego potwierdzenia z klientem – załączam poglądowe zdjęcia standardu mieszkania).
 • Wyżywienie: we własnym zakresie. Mieszkanie posiada pełne zaplecze do przygotowania posiłku. Oferujemy wspólną wycieczkę, na której pokażemy najlepsze miejsca zakupowe, przywieziemy oraz odwieziemy grupę i zrobimy tour po sprawdzonych okolicznych restauracjach i barach. Atrakcje: wizyta na zamku San Miguel, rejs łodzią Wikingów i wycieczka na wulkan El Teide, zawierają w ofercie obiad.
 • Lot na Teneryfę: oferta nie zawiera ceny lotu – pomagamy znaleźć optymalne połączenie w najniższej cenie – skontaktuj się z nami by ustalić szczegóły.

Koszt pakietu: 3200€ – 533€/osoba

JAK WYKUPIĆ LENIWE WAKACJE NA TENERYFIE

Zarezerwuj leniwe wakacje na Teneryfie dla 6 osób. Z agencją Atrakcje Teneryfa spędzisz cudowne wakacje na słonecznej wyspie w przystępnej cenie. Nie musisz już martwić się jakie atrakcje, zakwaterowanie oraz jaką formę transportu na Teneryfie wybrać. Zrobiliśmy to za Ciebie. Postępuj wg poniższych wytycznych:

 • KROK 1: skontaktuj się z nami mailowo wysyłając wiadomość na adres info@atrakcjeteneryfa.pl. W wiadomości potwierdź liczbę osób (oferta dla 6 osób), podaj datę planowanego pobytu na Teneryfie oraz oczekiwania odnośnie zakwaterowania.
 • KROK 2: do 24h otrzymasz szczegółową ofertę leniwych wakacji na Teneryfie.
 • KROK 3: po wpłacie zaliczki w wysokości 50% kwoty finalnej rezerwacja zostaje potwierdzona. Resztę kwoty należy wpłacić po przylocie na Teneryfę. W przypadku rezerwacji natychmiastowych, całość płatności dokonana zostaje do następnego dnia po akcepcie oferty.
 • KROK 4: wysyłamy potwierdzenie zakupu leniwych wakacji na Teneryfie.
 • KROK 5: czekamy na Was na lotnisku Teneryfa Południowa.

WAKACJE NA LENIWCA - TENERYFA

Super oferta leniwych wakacji na Teneryfie w promocyjnych cenach. Nie martw się gdzie, za ile i u kogo wykupić idealnie dopasowaną do Twoich potrzeb ofertę. Jesteśmy tu od lat, znamy ofertę turystyczną na wylot i wiemy, które atrakcje są wartościowe i godne uwagi. Pomożemy Ci i Twoim znajomym optymalnie wypocząć i skorzystać z uroków Teneryfy.

 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI, ZAPLANUJ LENIWE WAKACJE NA TENERYFIE

Jeśli jesteś zainteresowany/a ofertą LENIWE WAKACJE NA TENERYFIE – 7 DNI DLA 6 OSÓB skontaktuj się z nami wysyłając wiadomość e-mail na adres info@atrakcjeteneryfa.pl lub kliknij przycisk poniżej KONTAKT.

UWAGA WAŻNE:

Jeśli chcesz zmodyfikować program wakacji na Teneryfie, daj nam znać odnośnie Twoich potrzeb. Jesteśmy elastyczni – dopasowujemy się do Waszych wymagań i zaproponujemy alternatywną formę wakacji na wyspie. W przypadku konieczności szybkiej konsultacji, zapraszam do bezpośredniego kontaktu z nami pod polskim numerem telefonu: +48 882 599 034 (Jarosław Żegota). Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z oferty leniwych wakacji na Teneryfie lub sprawdzenia innych pakietów wakacji na Teneryfie dla grup w super cenach.

error: Content is protected !!