DLA MIŁOŚNIKÓW OCEANU – TENERYFA

OCEANICZNE ATRAKCJE NA TENERYFIE

Super propozycja oceanicznych wakacji na Teneryfie dla 6 osób. W ofercie otrzymasz zakwaterowanie w okolicach oceanu, wyprawę skuterami wodnymi wzdłuż monumentalnych klifów Los Gigantes, kurs nurkowania (teoria i praktyka), pełen niespodzianek rejs łodzią Wikingów wraz z szerokim pakietem atrakcji dodatkowych w czasie rejsu, kurs surfingu pod okiem polskojęzycznych instruktorów, plażowanie, dzień zakupowy oraz pełną opiekę podczas pobytu.

Wyjedź na oceaniczną, wakacyjną wyprawę na Teneryfę. Nie trać czasu na szperanie w internecie i szukanie najlepszych ofert wakacji w najniższych cenach. Zrobiliśmy to za Ciebie. Z gąszczu ofert wybraliśmy idealny pakiet dedykowanych propozycji dla osób, które chcą spędzić wakacje na Teneryfie, wypocząć, poznać tajemnice, jakie kryje w sobie ocean i zobaczyć naturalnie piękne miejsca wyspy wiecznej wiosny.

Zrelaksuj się. Wyrusz na 2-godzinną wyprawę skuterami wodnymi. Rozpocznij przygodę z nurkowaniem na Teneryfie. Poznaj tajemnice Wikingów, oglądaj delfiny w naturalnym środowisku, podziwiaj monumentalne klify Los Gigantes i plaże Teneryfy z poziomu oceanu podczas rejsu łodzią Wikingów, naucz się podstaw surfowania na falach.

SZCZEGÓŁY OFERTY NA TENERYFIE

Przyleć na Teneryfę na 7 dni oceanicznych wakacji i spędź je z najbliższymi – oferta dla 6 osób. W ramach pakietu OFERTA DLA MIŁOŚNIKÓW OCEANU NA TENERYFIE otrzymasz optymalny plan wakacji, dopasowany do potrzeb osób kochających ocean, poszukujących spokojnego wypoczynku na Teneryfie.

ZAKRES OFERTY OCEANICZNYCH WAKACJI NA TENERYFIE:

 • Rejs dwuosobowym skuterem wodnym wzdłuż klifów Los Gigantes (transport do/z miejsca atrakcji) – czas rejsu 2h
 • Transport z/na lotnisko
 • Rejs łodzią Wikingów – wycieczka 3h, start z portu Los Cristianos, obiad wikingów (specjalny catering), napoje (piwo, wino, napoje bezalkoholowe, woda), oglądanie delfinów, występy, gry i zabawy podczas rejsu – super atrakcja!
 • Kurs surfingu pod okiem polskojęzycznego nauczyciela (3h kurs, pełne zaplecze sprzętowe)
 • Zakwaterowanie: mieszkanie dla 6 osób, wi-fi, taras, basen, okolice plaży, na południu wyspy w obszarze miast Arona – Adeje (każdorazowo do indywidualnego potwierdzenia z klientem – załączam poglądowe zdjęcia standardu mieszkania)

CENA I ZAKRES OFERTY WAKACJI NA TENERYFIE

Zaplanowaliśmy idealny plan wakacji dla miłośników oceanu na Teneryfie. Poznaj szczegóły pakietu i skorzystaj z naszej atrakcyjnej oferty cenowej.

 • Oferta grupowa dla 6 osób
 • Zakwaterowanie: mieszkanie dla 6 osób, trzy sypialnie, wi-fi, taras, basen, okolice plaży, w obszarze Arona – Adeje (każdorazowo do indywidualnego potwierdzenia z klientem – załączam poglądowe zdjęcia standardu mieszkania).
 • Wyżywienie: we własnym zakresie. Mieszkanie posiada pełne zaplecze do przygotowania posiłku. Oferujemy wspólną wycieczkę, na której pokażemy najlepsze miejsca zakupowe, przywieziemy oraz odwieziemy grupę i zrobimy tour po sprawdzonych okolicznych restauracjach i barach. Atrakcja rejs łodzią Wikingów, zawiera w ofercie obiad.
 • Lot na Teneryfę: oferta nie zawiera ceny lotu – pomagamy znaleźć optymalne połączenie, w najniższej cenie – skontaktuj się z nami by ustalić szczegóły.

Koszt pakietu: 3000€ – 500€/osoba

JAK WYKUPIĆ OCEANICZNE WAKACJE NA TENERYFIE

Zarezerwuj oceaniczne wakacje na Teneryfie dla 6 osób. Z agencją Atrakcje Teneryfa spędzisz cudowne wakacje na słonecznej wyspie w przystępnej cenie. Nie musisz już martwić się jakie atrakcje, zakwaterowanie oraz jaką formę transportu na Teneryfie wybrać. Zrobiliśmy to za Ciebie. Postępuj wg poniższych wytycznych:

 • KROK 1: skontaktuj się z nami mailowo wysyłając wiadomość na adres info@atrakcjeteneryfa.pl. W wiadomości potwierdź liczbę osób (oferta dla 6 osób), podaj datę planowanego pobytu na Teneryfie oraz oczekiwania odnośnie zakwaterowania.
 • KROK 2: do 24h otrzymasz szczegółową ofertę oceanicznych wakacji na Teneryfie.
 • KROK 3: po wpłacie zaliczki w wysokości 50% kwoty finalnej rezerwacja zostaje potwierdzona. Resztę kwoty należy wpłacić nie później niż na 7 dni roboczych przed datą planowanego przylotu na Teneryfę. W przypadku rezerwacji natychmiastowych, całość płatności dokonana zostaje do następnego dnia po akcepcie oferty.
 • KROK 4: wysyłamy potwierdzenie zakupu wakacji na Teneryfie.
 • KROK 5: czekamy na Was na lotnisku Teneryfa Południowa.

WAKACJE DLA MIŁOŚNIKÓW OCEANU - TENERYFA

Super oferta wakacji na Teneryfie w promocyjnych cenach. Nie martw się gdzie, za ile i u kogo wykupić idealnie dopasowaną do Twoich potrzeb ofertę. Jesteśmy tu od lat, znamy ofertę turystyczną na wylot i wiemy, które atrakcje są wartościowe i godne uwagi. Pomożemy Ci i Twoim znajomym optymalnie wypocząć i skorzystać z uroków Teneryfy.

 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI ZAPLANUJ WAKACJE NA TENERYFIE

Jeśli jesteś zainteresowany/a ofertą OCEANICZNE WAKACJE NA TENERYFIE – 7 DNI DLA 6 OSÓB skontaktuj się z nami wysyłając wiadomość e-mail na adres info@atrakcjeteneryfa.pl lub kliknij przycisk poniżej KONTAKT.

UWAGA WAŻNE:

Jeśli chcesz zmodyfikować program wakacji na Teneryfie, daj nam znać odnośnie Twoich potrzeb. Jesteśmy elastyczni – dopasowujemy się do Waszych wymagań i zaproponujemy alternatywną formę oceanicznych wakacji na wyspie. W przypadku konieczności szybkiej konsultacji, zapraszam do bezpośredniego kontaktu z nami pod polskim numerem telefonu: +48 882 599 034 (Jarosław Żegota). Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z oferty oceanicznych wakacji na Teneryfie lub sprawdzenia innych pakietów wakacji na Teneryfie dla grup w super cenach.

error: Content is protected !!