OBÓZ SURFINGU NA TENERYFIE – 7 DNI

SURF CAMP I ZWIEDZANIE TENERYFY

Super oferta surferskich wakacji na Teneryfie dla 6 osób. W ofercie proponujemy zakwaterowanie w okolicach oceanu, pakiet minimum 15 godzin kursu surfingu z polskojęzycznym nauczycielem (pełne zaplecze sprzętowe), zajęcia jogi na plaży, transport z/na lotnisko, wycieczkę objazdową po najpiękniejszych zakątkach wyspy  oraz pełną opiekę podczas pobytu.

Wyjedź na surfingowe wakacje na Teneryfę w grupie przyjaciół. Nie trać czasu na szperanie w internecie i szukanie najlepszych ofert surf campów w najniższych cenach. Zrobiliśmy to za Ciebie. Z gąszczu ofert wybraliśmy idealny pakiet dedykowanych propozycji dla osób, które chcą spędzić wakacje na Teneryfie, nauczyć się surfingu, poznać uroki i naturalnie piękne miejsca wyspy wiecznej wiosny.

Wypocznij! Baw się! Naucz się surfować. Poczuj niezapomniane chwile podczas latania na falach. Zdobądź pierwsze surferskie szlify pod okiem certyfikowanych nauczycieli surfingu w bezpiecznych miejscach. Odwiedź cudowne punkty widokowe wyspy podczas dedykowanej wycieczki objazdowej. Ćwicz jogę na plaży, zrelaksuj się i wycisz umysł. Skosztuj pysznych, energetycznych smaków surf kuchni od Banana Milk Tenerife. Wszystko to możesz zrobić już dziś!

SZCZEGÓŁY SURF OFERTY NA TENERYFIE

Przyleć na 7 dni surferskich wakacji na Teneryfę i spędź je w grupie 6 przyjaciół. W ramach oferty OBÓZ SURFINGU NA TENERYFIE – 7 DNI DLA 6 OSÓB otrzymasz optymalny plan surf wakacji, dopasowany do potrzeb osób poszukujących oceanicznych wrażeń “fruwania po falach oceanu”.

ZAKRES OFERTY SURFINGOWYCH WAKACJI NA TENERYFIE:

 • Lekcje surfingu – minimum 15 godzin z polskojęzycznymi instruktorami, możliwość otrzymania dodatkowych godzin kursu lub wypożyczenia sprzętu (3h dziennie)
 • Zajęcia jogi na plaży – codziennie
 • Transport z/na lotnisko
 • Surf śniadania od Banana Milk Tenerife – dostarczane o określonej porze do miejsca zakwaterowania grupy
 • Zakwaterowanie – mieszkanie przy plaży (bez konieczności transportu do miejsca zajęć surfingu), 3 sypialnie, okolice oceanu w miejscowościach Arona, Adeje, główne lokacje Playa de Las Americas (każdorazowo do indywidualnego potwierdzenia z klientem – załączam poglądowe zdjęcia standardu mieszkania)

Wycieczka wokół wyspy + obiad w lokalnej restauracji (8h tour)

CENA I ZAKRES OFERTY WAKACJI NA TENERYFIE

Zaplanowaliśmy idealny plan obozu surfingowego na Teneryfie dla grupy 6 osób. Poznaj szczegóły pakietu dla surferów i skorzystaj z atrakcyjnej oferty cenowej surf campów na Teneryfie.

 • Oferta grupowa dla 6 osób
 • Zakwaterowanie: mieszkanie dla 6 osób, trzy sypialnie, wi-fi, taras, basen, okolice plaży, w obszarze Arona – Adeje (każdorazowo do indywidualnego potwierdzenia z klientem – załączam poglądowe zdjęcia standardu mieszkania).
 • Wyżywienie: we własnym zakresie. Mieszkanie posiada pełne zaplecze do przygotowania posiłku. Oferujemy wspólną wycieczkę, na której pokażemy najlepsze miejsca zakupowe, przywieziemy oraz odwieziemy grupę i zrobimy tour po sprawdzonych okolicznych restauracjach i barach.
 • Lot na Teneryfę: oferta nie zawiera ceny lotu – pomagamy znaleźć optymalne połączenie w najniższej cenie – skontaktuj się z nami by ustalić szczegóły.

Koszt pakietu: 3800€ – 633€/osoba

 

JAK WYKUPIĆ OFERTĘ SURF CAMPU NA TENERYFIE

Zarezerwuj obóz surfingu na Teneryfie dla 6 osób. Z agencją Atrakcje Teneryfa spędzisz cudowne wakacje na słonecznej wyspie w przystępnej cenie. Nie musisz już martwić się jakie atrakcje, zakwaterowanie oraz jaką formę transportu na Teneryfie wybrać. Zrobiliśmy to za Ciebie. Postępuj wg poniższych wytycznych:

 • KROK 1: skontaktuj się z nami mailowo wysyłając wiadomość na adres info@atrakcjeteneryfa.pl. W wiadomości potwierdź liczbę osób (oferta dla 6 osób), podaj datę planowanego surf campu na Teneryfie oraz oczekiwania odnośnie zakwaterowania.
 • KROK 2: do 24h otrzymasz szczegółową ofertę surf campu na Teneryfie.
 • KROK 3: po wpłacie zaliczki w wysokości 50% kwoty finalnej, rezerwacja zostaje potwierdzona. Resztę kwoty należy wpłacić po przylocie na Teneryfę. W przypadku rezerwacji natychmiastowych, całość płatności dokonana zostaje do następnego dnia po akcepcie oferty.
 • KROK 4: wysyłamy potwierdzenie zakupu obozu surfingowego na Teneryfie.
 • KROK 5: czekamy na Ciebie i grupę Twoich przyjaciół na lotnisku Teneryfa Południowa.

OBÓZ SURFINGU NA TENERYFIE

Super surferskie wakacje na Teneryfie w promocyjnych cenach. Nie martw się gdzie, za ile i u kogo wykupić idealnie dopasowaną do Twoich potrzeb ofertę obozu surfingowego. Jesteśmy tu od lat, znamy ofertę turystyczną na wylot i wiemy, które atrakcje są wartościowe i godne uwagi. Pomożemy Ci i Twoim znajomym optymalnie wypocząć i skorzystać z surferskich uroków Teneryfy.

Surfing na Teneryfie Surfing na Teneryfie

 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI, ZAPLANUJ OBÓZ SURFINGOWY NA TENERYFIE

Jeśli jesteś zainteresowany/a ofertą OBÓZ SURFINGU NA TENERYFIE – 7 DNI DLA 6 OSÓB skontaktuj się z nami wysyłając wiadomość e-mail na adres info@atrakcjeteneryfa.pl lub kliknij przycisk poniżej KONTAKT.

UWAGA WAŻNE:

Jeśli chcesz zmodyfikować program surfingowych wakacji na Teneryfie, daj nam znać odnośnie Twoich potrzeb. Jesteśmy elastyczni – dopasowujemy się do Waszych wymagań i zaproponujemy alternatywną formę surf campu na wyspie. W przypadku konieczności szybkiej konsultacji, zapraszam do bezpośredniego kontaktu z nami pod polskim numerem telefonu: +48 882 599 034 (Jarosław Żegota). Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z oferty surferskich wakacji na Teneryfie lub sprawdzenia innych pakietów wakacji na Teneryfie dla grup w super cenach.

error: Content is protected !!