SIAM PARK TENERYFA


SIAM PARK – INFORMACJE O ATRAKCJI:

Poznaj uroki Siam Park wybudowanego w 2008 roku, jednego z najwspanialszych parków rozrywki wodnej na świecie. Przeżyj moc niezapomnianych atrakcji w NR 1 NA ŚWIECIE parku wodnym wg fanów Trip Advisor. Siam Park jest zlokalizowany na południu Teneryfy przy centrum turystycznym Las Americas i Los Cristianos, park o powierzchni 185000m² obejmuje ogrody, zjeżdżalnie, restauracje, basen z plażą i inne atrakcje nawiązujące swą stylistyką do architektury Tajlandii. Dodatkowo miejsce to oferuje przestrzenie do organizowania różnego rodzaju eventów, spotkań, imprez firmowych, spektakli muzycznych, a także naukę pływania na desce dla dorosłych i najmłodszych adeptów surfingu (jedna z największych sztucznych fal na świecie). Kilka razy do roku organizowane są tam spektakularne festiwale muzyczne pod nazwą Farra World.

ATRAKCJE W SIAM PARK – ZOBACZ FILMY!:

 • MEKONG RAPIDS – ogromna, półotwarta rynna, przeznaczona do spływu (tzw. rafting) wielkim pontonem do 4 osób, super zabawa dla lubiących przygody.
 • THE GIANT (wzrost min. 1.25m) – dwie symetryczne zjeżdżalnie (zamknięta rynna) przeznaczone do zjazdu pontonem 1 lub 2-osobowym, podczas zjazdu wpadamy do „otwartego leja”.
 • THE TOWER OF POWER (wzrost min. 1.42m) – gigantyczna wieża na szczycie, której rozpoczynamy zjazd (6-7 sek.), z impetem przelatujemy przez ogromne akwarium i wpadamy do małego, płytkiego basenu. Zjeżdżalnia dla lubiących podwyższony poziom adrenaliny!
 • DRAGON (wzrost min. 1.25m) – zjeżdżając pontonem 4-osobowym w ogromnej zamkniętej rurze, pokonujemy kilka zakrętów i kilkumetrowy stromy uskok, po czym wpadamy do rynny w kształcie lejka bezpośrednio pod gigantycznym smokiem. Rajd kończymy w basenie o głębokości ok. 1 metra, pierwszy zjazd wyzwala dużo emocji!
 • THE VOLCANO (wzrost min 1.25m) – atrakcja podobna do Dragona z tą różnicą, że zamiast do lejka zjeżdżamy do środka „krateru wulkanu”, efekty świetlne i akustyczne potęgują emocje, wpadamy do tego samego basenu co z atrakcji „Dragon”, lecz po przeciwnej stronie, niezapomniane wrażenia gwarantowane!
 • JUNGLE SNAKE (wzrost min. 1.25m) – system czterech przeplatających się zjeżdżalni półodkrytych, wijących się wśród tropikalnej dżungli, do zjazdu używamy pontony 1 lub 2-osobowe, wpadamy do basenu o głębokości ok. 1 metra.
 • NAGA RACER (wzrost min. 1.10m) – sześć równolegle biegnących torów, które pokonujemy na specjalnie przeznaczonych do tego celu, piankowych matach, doskonała atrakcja dla rodziny i przyjaciół. Ręce w stawach łokciowych należy zablokować pod kątem minimum prostym lub większym, emocjonujący wyścig! 
 • LOST CITY (w skład tej atrakcji wchodzi strefa dla dzieci 2-3 letnich) – system zjeżdżalni, mostów, wodospadów, sikawek, ukrytych wodnych pułapek, a wszystko to na kilku poziomach. „Zaginione miasto” pozwoli dzieciom zapomnieć o rodzicach na dobrą godzinę lub dłużej, raj wodny dla starszych i młodszych.
 • SIAM BEACH – ogromna, sztuczna plaża z żółtym piaskiem, niezliczona ilość leżaków, błękitna woda w gigantycznym basenie, palmy i tajska architektura przeniosą Cię do prawdziwego raju, relaks, opalanie i dobra lektura! Nieczytający obserwują śmiałków zmagających się z 3 metrowymi falami, żyć, nie umierać!
 • MAI THAI RIVER – to leniwie wijąca się wśród tropikalnej roślinności rzeczka, która przeznaczona jest dla osób łaknących spokoju, wodospady, mostki i inne atrakcje czekają na chętnych do „pobyczenia” się na pontonie. Dla pragnących emocji wersja bardziej zmodyfikowana. Wjeżdżamy pontonem na taśmę, która nas przemieszcza na wyższy poziom i stamtąd mini spływem „raftingowym” dostajemy się do środka akwarium z tysiącem kolorowych rybek. Podwodny raj!
 • MERCADO FLOTANTE – to sieć kilku sklepów z pamiątkami, zbudowanych na wzór tajskiej wioski. Osadzone na wystających z wody palach w swych wnętrzach kryją upominki z Siam Parku, małe markety i lodziarnie. Wokół nich pływają tysiące karpi królewskich i innych gatunków ryb.
 • LEONES MARINOS – przy wejściu/wyjściu znajduje się ogromny basen z fokami, które bawiąc się ze sobą witają i żegnają wszystkich turystów. Żal wychodzić!!!

ORGANIZATORZY ZADBALI RÓWNIEŻ O NASZĄ DIETĘ. WSZYSTKICH CHĘTNYCH ZAPRASZAMY DO NASTĘPUJĄCYCH BARÓW I RESTAURACJI NA TERENIE SIAM PARK:

 • THE TEA HOUSE – nieduży bar, położony wśród MERCADO FLOTANTE z widokiem na wybieg z fokami, w którym serwuje się kawę, herbatę i sandwiche.
 • THAI HOUSE – restauracja, która oferuje kuchnię zarówno orientalną jak i tradycyjną, palce lizać!
 • THAI BAR – idealne miejsce do relaksu i wypoczynku, gdzie w wygodnych kanapach możemy napić się piwa, drinka czy ugasić pragnienie zimnym napojem.
 • BEACH CLUB – restauracja w formie bufetu, usytuowana na plaży, nęci nas swymi zapachami pochodzącymi z różnych zakątków świata.
 • BEACH BAR – wyjątkowe miejsce z widokiem na ocean, sąsiednią wyspę La Gomera oraz Palacio de Olas (zamek, który tworzy 3 metrowe fale). Z napojem orzeźwiającym czy drinkiem w ręku zapominamy o wszystkich troskach!

GODZINY OTWARCIA:

 • LATO: (od 1 maja do 31 października) 10.00–18.00
 • ZIMA: (od 1 listopada do 31 kwietnia) 10.00–17.00

CENY:

  DOROŚLI DZIECI 3-11 LAT  DZIECI DO LAT 3
CENA 38,00 € 26,00 € GRATIS!

OPŁATY DODATKOWE (DLA ZAINTERESOWANYCH):

 • Szafka mała – 3 €
 • Szafka duża – 5 € 
 • Ręcznik – 5 € 
 • Kaucja (kluczyk do szafki, ręcznik) – 5 €
 • Parking – 4 €

Na terenie Las Americas i Los Cristianos kursują bezpłatne autobusy do Siam Parku. Osoby kupujące u nas bilety otrzymują mapkę z przystankami!

„FAST PASS”15

Płatne na miejscu dodatkowo. Dla tych, którzy chcą zaliczyć (jednorazowo!) wszystkie zjeżdżalnie (wyłączając Tower of Power) organizatorzy przygotowali specjalne opaski na rękę (na opasce znajdują się symbole atrakcji). Zaliczana atrakcja zostaje skreślona na opasce (z danej atrakcji można skorzystać jednorazowo) w okresie największego ruchu turystycznego (okres wakacji).

BILET VIP122

W cenie jest bilet wstępu, „FAST PASS” (możliwość skorzystania ze wszystkich zjeżdżalni bez ograniczeń i bez kolejek, wyłączając Tower of Power), jedzenie i napoje bez ograniczeń, wyłączając alkohole wysokoprocentowe (posiłek, woda, napoje chłodzące, wino, piwo), szafka, ręcznik.

CABAŃA VIP460

Domek położony wśród palm z widokiem na całą plażę i ocean, możliwość korzystania w godzinach otwarcia parku. Cena dla 4 osób zawiera: bilet wstępu, „FAST PASS” (możliwość skorzystania ze wszystkich zjeżdżalni bez ograniczeń i bez kolejek, wyłączając Tower of Power),  jedzenie i napoje bez ograniczeń, wyłączając alkohole wysokoprocentowe (posiłek, woda, napoje chłodzące, wino, piwo). Każdy domek wyposażony jest w taras z 4 leżakami, prysznic, wentylator, ręczniki, sofę, mini barek (zaopatrzony w napoje chłodzące, piwo i wino).

TWIN TICKET (SIAM PARK + LORO PARQUE)

  DOROŚLI DZIECI 6-11 LAT DZIECI DO LAT 6
CENA 66,00 € 45,50 € GRATIS!

TWIN TICKET + TRANSPORT DO LORO PARKU

  TWIN TICTET TRANSPORT DO LORO PARQUE TWIN TICKET + TRANSPORT
DOROŚLI 66,00 € 13,50 € 79,50 €
DZIECI 6 – 11 lat 45,50 € 10,00 € 55,50 €
DZIECI 2 – 5 lat GRATIS! 8,50 € 8,50 €
DZIECI DO LAT 2 GRATIS! GRATIS! GRATIS!

TRANSPORT DO LORO PARKU (TAM I Z POWROTEM) Z POŁUDNIA WYSPY ODBYWA SIĘ CODZIENNIE, ZE STREFY: LOS GIGANTES, PUERTO DE SANTIAGO, PLAYA DE LA ARENA – OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU! SOBOTA I NIEDZIELA OPCJONALNIE!

Zarezerwuj teraz

Imię*

E-mail*

Telefon*

Dorośli*

Dzieci* (3-11 lat)

Przylot*

Wylot*

Hotel*

 • Bilety wstępu na wszystkie atrakcje dostarczamy do hotelu - gratis!
 • Płatności dokonywane są po przybyciu na Teneryfę.
 • Obsługa w jezyku polskim!
 • Wypełnij formularz, zadzwoń lub wyślij sms: +48 882 599 034, +34 671 616 653
error: Content is protected !!