SKARBY PÓŁNOCY WYCIECZKA


  DOROŚLI DZIECI 3-11 LAT
CENA 50,00 € 35,00 €

Atrakcje na Teneryfie – wycieczka Skarby Północy dla kogo: dla tych, którzy chcą zwiedzić najpiękniejsze miejsca Teneryfy

Czas trwania: 8 – 9h

Dzień realizacji: wtorek

Trasa: odbiory z Los Gigantes – południe wyspy – Candelaria (Bazylika) – plaża Las Teresitas – Santa Cruz (shopping i zwiedzanie) – La Laguna – bodega w Tacoronte (zestaw obiadowy w cenie 7€) – La Orotawa (Casa de Los Balcones) – punkt widokowy Mirador de Garachico – punkt widokowy na klify w Los Gigantes – południe wyspy.

Organizator gwarantuje: wysokiej klasy, klimatyzowany autobus oraz opiekę polskojęzycznego przewodnika

Atrakcje na Teneryfie – wycieczka Skarby Północy program:

Start wycieczki rozpocznie się w Los Gigantes, skąd zabieramy pierwszych turystów i udajemy się na południe wyspy (Las Americas, Los Cristianos). Kolejnym przystankiem będzie miejscowość Candelaria z możliwością zwiedzenia Bazyliki Matki Bożej z Candelarii – hiszpańska bazylika zbudowana w latach 1949–1959. We wnętrzu znajduje się figurka Matki Bożej z Candelarii, patronki Wysp Kanaryjskich. Następnie udamy się na plażę Las Teresitas (najpiękniejsza plaża Teneryfy) i dotrzemy do stolicy Teneryfy Santa Cruz. Santa Cruz to jedno z miast archipelagu Wysp Kanaryjskich liczące ponad 222 tys mieszkańców.Po Las Palmas (stolica Gran Canaria) jest drugim co do liczby mieszkańców miastem Wysp Kanaryjskich. To również największe miasto Teneryfy. Jest ośrodkiem turystyki masowej, który przyciąga każdego roku miliony turystów. Jest też jednym z ważnych portów transatlantyckich.

W stolicy, czas wolny przeznaczymy na shopping lub zwiedzanie okolicy Plaza Espańa (ruiny zamku obronnego) w towarzystwie przewodnika. Z Santa Cruz pojedziemy do La Laguny (pierwszej stolicy Teneryfy), gdzie wygląd dzisiejszego starego miasta właściwie nie zmienił się od początku XVI stulecia.  Następnym punktem bedzie bodega (kanaryjska winiarnia) w Tacoronte, gdzie można się posilić i odpocząć (zestaw obiadowy w cenie 7€ – nie wliczony w cenę wycieczki).  Z Tacoronte pojedziemy do miejscowości La Orotava, aby zwiedzić Casa de los Balcones – wyjątkowy trzystuletni dom, który stanowi wizytówkę kanaryjskiej architektury. Następnym przystankiem będzie Mirador de Garachico (przepiękny widok na Garachico – kanaryjskie Pompeje). Stąd przejedziemy na ostatni punkt widokowy, z którego będziemy podziwiać klify w Los Gigantes. Jest to nadmorskie miasteczko, którego nazwa wzięła się od  Acantilados de los Gigantes (klify olbrzymów), ogromnych klifów, które osiągają wysokość od 300 do 600 metrów.

Zarezerwuj teraz

Imię*

E-mail*

Telefon*

Dorośli*

Dzieci* (3-11 lat)

Przylot*

Wylot*

Hotel*

  • Bilety wstępu na wszystkie atrakcje dostarczamy do hotelu - gratis!
  • Płatności dokonywane są po przybyciu na Teneryfę.
  • Obsługa w jezyku polskim!
  • Wypełnij formularz, zadzwoń lub wyślij sms: +48 882 599 034, +34 671 616 653
error: Content is protected !!