TENERYFA DLA AKTYWNYCH – 7 DNI

PAKIET 5 SUPER ATRAKCJI W CENIE

Super oferta wakacji na Teneryfie dla 6 osób. W ofercie proponujemy zakwaterowanie w okolicach oceanu, pakiet 5 super atrakcji na Teneryfie, transport z/na lotnisko oraz pełną opiekę podczas pobytu na wyspie.

Wyjedź na wakacje na Teneryfę w grupie przyjaciół. Nie trać czasu na szperanie w internecie i szukanie najlepszych ofert wakacji w najniższych cenach. Zrobiliśmy to za Ciebie. Z gąszczu ofert wybraliśmy idealny pakiet dedykowanych propozycji dla osób, które chcą spędzić aktywne wakacje na Teneryfie, poznać uroki i naturalnie piękne miejsca wyspy wiecznej wiosny.

Wypocznij! Baw się! Poczuj niezapomniane emocje podczas jazdy na skuterze wodnym wzdłuż monumentalnych klifów Teneryfy. Odwiedź cudowne punkty widokowe wyspy podczas dedykowanej wycieczki objazdowej. Odkryj głębiny oceanu podczas kursu nurkowania. Wyrusz na ekscytującą wyprawę quadami – szutrowe trasy w otoczeniu wulkanów, jazda wzdłuż plaż i poprzez plantacje bananów. Zjedź na rowerze z wulkanu El Teide, wypocznij podczas pikniku na trasie. Wszystko to możesz zrobić już dziś!

SZCZEGÓŁY OFERTY WAKACJI NA TENERYFIE

Przyleć na 7 dni wakacji na Teneryfę i spędź je w grupie 6 przyjaciół. W ramach oferty PAKIET DLA AKTYWNYCH – 7 DNI NA TENERYFIE DLA 6 OSÓB otrzymasz optymalny plan wakacji, dopasowany do potrzeb osób poszukujących aktywnego wypoczynku i relaksu.

 • Dzień 1: transport z lotniska Teneryfa Południe, spacer po okolicy zakwaterowania
 • Dzień 2: skutery wodne (2h tour na 2-osobowym skuterze, transport do/z miejsca atrakcji)
 • Dzień 3: wycieczka wokół wyspy busem z polskojęzycznym przewodnikiem + obiad w lokalnej restauracji (8h wyprawa – transport z/do miejsca zakwaterowania grupy). Trasa wycieczki: La Laguna – Ogród botaniczny Puerto de la Cruz – Garachico (naturalne baseny) – wąwóz Masca
 • Dzień 4: kurs nurkowania (3h teoria i praktyka – transport do/z miejsca atrakcji)
 • Dzień 5: wyprawa quadami (2,5h wyprawa – szutrowy tour okolicami plaż, poprzez plantacje bananów i finki)
 • Dzień 6: zjazd rowerami z wulkanu El Teide + piknik (do 5h wyprawa – rowerowy tour z opiekunem – ochraniacze, woda, owoce)
 • Dzień 7: czas wolny, transport na lotnisko Teneryfa Południe

CENA I ZAKRES OFERTY WAKACJI NA TENERYFIE

Stworzyliśmy idealny plan aktywnego wypoczynku na Teneryfie dla grupy 6 osób. Poznaj szczegóły pakietu dla aktywnych turystów i skorzystaj z atrakcyjnej oferty cenowej wakacji na Teneryfie.

 • Oferta grupowa dla 6 osób
 • Zakwaterowanie: mieszkanie dla 6 osób, trzy sypialnie, wi-fi, taras, basen, okolice plaży, w obszarze Arona – Adeje (każdorazowo do indywidualnego potwierdzenia z klientem – załączam poglądowe zdjęcia standardu mieszkania).
 • Wyżywienie: we własnym zakresie. Mieszkanie posiada pełne zaplecze do przygotowania posiłku. Oferujemy wspólną wycieczkę, na której pokażemy najlepsze miejsca zakupowe, przywieziemy oraz odwieziemy grupę i zrobimy tour po sprawdzonych okolicznych restauracjach i barach. Wycieczka wokół wyspy zawiera wyżywienie – obiad w lokalnej restauracji.
 • Lot na Teneryfę: oferta nie zawiera ceny lotu – pomagamy znaleźć optymalne połączenie, w najniższej cenie – skontaktuj się z nami by ustalić szczegóły.

Koszt pakietu: 3600€ – 600€/osoba

JAK WYKUPIĆ OFERTĘ WAKACJI NA TENERYFIE

Zarezerwuj aktywne wakacje na Teneryfie dla 6 osób. Z agencją Atrakcje Teneryfa spędzisz cudowne wakacje na słonecznej wyspie w przystępnej cenie. Nie musisz już się martwić o wybór atrakcji jakie, o zakwaterowanie oraz jaką formę transportu na Teneryfie wybrać. Zrobiliśmy to za Ciebie. Postępuj wg poniższych wytycznych:

 • KROK 1: skontaktuj się z nami mailowo wysyłając wiadomość na adres info@atrakcjeteneryfa.pl. W wiadomości potwierdź liczbę osób (oferta dla 6 osób), podaj datę planowanego pobytu na Teneryfie oraz oczekiwania odnośnie zakwaterowania.
 • KROK 2: do 24h otrzymasz szczegółową ofertę wakacji na Teneryfie.
 • KROK 3: po wpłacie zaliczki w wysokości 50% kwoty finalnej, rezerwacja zostaje potwierdzona. Resztę kwoty należy wpłacić po przybyciu na wyspę.
 • KROK 4: wysyłamy potwierdzenie zakupu wakacji na Teneryfie.
 • KROK 5: czekamy na Ciebie i grupę Twoich przyjaciół na lotnisku Teneryfa Południowa.

WAKACJE NA TENERYFIE - PAKIET DLA AKTYWNYCH

5 super atrakcji Teneryfy w promocyjnych cenach. Nie martw się gdzie, za ile i u kogo wykupić idealnie dopasowaną do Twoich potrzeb, wakacyjną ofertę aktywnego wypoczynku. Jesteśmy tu od lat, znamy ofertę turystyczną na wylot i wiemy, które atrakcje są wartościowe i godne uwagi. Pomożemy Ci i Twoim znajomym optymalnie wypocząć i skorzystać z uroków Teneryfy.

 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI, ZAPLANUJ AKTYWNE WAKACJE NA TENERYFIE

Jeśli jesteś zainteresowany/a ofertą PAKIET DLA AKTYWNYCH – 7 DNI NA TENERYFIE DLA 6 OSÓB skontaktuj się z nami wysyłając wiadomość e-mail na adres info@atrakcjeteneryfa.pl lub kliknij przycisk poniżej KONTAKT.

UWAGA WAŻNE:

Jeśli chcesz zmodyfikować program wakacji na Teneryfie, daj nam znać odnośnie Twoich potrzeb. Jesteśmy elastyczni – dopasowujemy się do Waszych wymagań i zaproponujemy alternatywną formę aktywnego wypoczynku na wyspie. W przypadku konieczności szybkiej konsultacji, zapraszam do bezpośredniego kontaktu z nami pod polskim numerem telefonu: +48 882 599 034 (Jarosław Żegota). Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z oferty aktywnych wakacji na Teneryfie lub sprawdzenia innych pakietów wakacji na Teneryfie dla grup w super cenach.

 

error: Content is protected !!