TENERYFA + LA GOMERA – 7 DNI

PAKIET WAKACYJNY DLA 6 OSÓB

Super oferta wakacji dla 6 osób, podczas których poznasz dwie z Wysp Kanaryjskich: Teneryfę i La Gomerę. W ofercie proponujemy zakwaterowanie w okolicach oceanu, jednodniowa wycieczkę jeepami na sąsiednią dla Teneryfy, wyspę La Gomera, bilet wstępu do Loro Park (nr 1 w Europie i nr 2 na świecie nowoczesne zoo) wraz z transportem i obiadem, pełen niespodzianek rejs łodzią Wikingów wraz z szerokim pakietem atrakcji dodatkowych w czasie rejsu, wycieczkę objazdową z polskojęzycznym przewodnikiem wokół Teneryfy, dzień zakupowy oraz pełną opiekę podczas pobytu.

Wyjedź na wakacje odwiedzając dwie wyspy: Teneryfę i La Gomerę. Nie trać czasu na szperanie w internecie i szukanie najlepszych ofert wakacji w najniższych cenach. Zrobiliśmy to za Ciebie. Z gąszczu ofert wybraliśmy idealny pakiet dedykowanych propozycji dla osób, które chcą spędzić wakacje na Teneryfie, poznać sąsiednią wyspę La Gomera, wypocząć, doświadczyć uroków i naturalnie pięknych miejsca obydwu wysp .

Zrelaksuj się i spędź wspólne chwile z rodziną lub znajomymi na Teneryfie i La Gomerze. Odwiedź cudowne punkty widokowe obydwu wysp podczas dedykowanych wycieczek objazdowych (Jeep Safari La Gomera). Zobacz najlepsze w Europie zoo. Poznaj tajemnice Wikingów, oglądaj delfiny w ich naturalnym środowisku, podziwiaj monumentalne klify Los Gigantes i plaże Teneryfy z poziomu oceanu podczas rejsu łodzią Wikingów.

SZCZEGÓŁY OFERTY NA TENERYFIE

Poznaj Teneryfę i La Gomerę podczas 7 dni wakacji, które spędzisz z najbliższymi – oferta dla 6 osób. W ramach oferty TENERYFA + LA GOMERA – WAKACJE 7 DNI otrzymasz optymalny plan wakacji, dopasowany do potrzeb osób poszukujących spokojnego wypoczynku na Teneryfie i pragnących poznać wyspę La Gomera.

ZAKRES OFERTY WAKACJI NA TENERYFIE I LA GOMERZE:

 • Jeep Safari La Gomera. Trasa: odbiór z hotelu – port Los Cristianos – San Sebastian de la Gomera – Hermigua – Agulo – Park Narodowy Garajonay – posiłek w restauracji – Roque de Agando – San Sebastian de la Gomera – port Los Cristianos – powrót do miejsca zakwaterowania na Teneryfie (zestaw piknikowy od Banana Milk Tenerife i obiad w lokalnej restauracji na La Gomerze w cenie)
 • Bilet wstępu do Loro Park wraz z obiadem i transportem z/do miejsca zakwaterowania
 • Rejs łodzią Wikingów – wycieczka 3h, start z portu Los Cristianos, obiad wikingów (specjalny catering), napoje (piwo, wino, napoje bezalkoholowe, woda), oglądanie delfinów, występy, gry i zabawy podczas rejsu – super atrakcja!
 • Zakwaterowanie: mieszkanie dla 4 osób, wi-fi, taras, basen, okolice plaży, na południu wyspy w obszarze miast Arona – Adeje (każdorazowo do indywidualnego potwierdzenia z klientem – załączam poglądowe zdjęcia standardu mieszkania)
 • Wycieczka wokół Teneryfy z polskojęzycznym przewodnikiem, obiad w lokalnej restauracji (8h tour)
 • Transport z/na lotnisko

 

CENA I ZAKRES OFERTY TENERYFA + LA GOMERA - WAKACJE 7 DNI

Zaplanowaliśmy idealny plan wakacji, podczas których możesz odwiedzić dwie wyspy: Teneryfę i La Gomerę. Poznaj szczegóły pakietu Teneryfa + La Gomera i skorzystaj z naszej atrakcyjnej oferty cenowej.

 • Oferta grupowa dla 6 osób
 • Zakwaterowanie: mieszkanie dla 6 osób, trzy sypialnie, wi-fi, taras, basen, okolice plaży, w obszarze Arona – Adeje (każdorazowo do indywidualnego potwierdzenia z klientem – załączam poglądowe zdjęcia standardu mieszkania).
 • Wyżywienie: we własnym zakresie. Mieszkanie posiada pełne zaplecze do przygotowania posiłku. Oferujemy wspólną wycieczkę, na której pokażemy najlepsze miejsca zakupowe, przywieziemy oraz odwieziemy grupę i zrobimy tour po sprawdzonych okolicznych restauracjach i barach. Atrakcje: rejs łodzią Wikingów, wyprawa na La Gomerę, wycieczka wokół Teneryfy, wyjazd do Loro Park, zawierają w sobie opcje obiadowe.
 • Lot na Teneryfę: oferta nie zawiera ceny lotu – pomagamy znaleźć optymalne połączenie w najniższej cenie – skontaktuj się z nami by ustalić szczegóły.

Koszt pakietu: 3400€ – 567€/ osoba

 

JAK WYKUPIĆ WAKACJE TENERYFA + LA GOMERA

Zarezerwuj wakacje na Teneryfie połączone z wyprawą Jeep Safari na wyspę La Gomera dla 6 osób. Z agencją Atrakcje Teneryfa spędzisz cudowne wakacje na słonecznych wyspach w przystępnej cenie. Nie musisz już martwić się jakie atrakcje, zakwaterowanie oraz jaką formę transportu na Teneryfie wybrać. Zrobiliśmy to za Ciebie. Postępuj wg poniższych wytycznych:

 • KROK 1: skontaktuj się z nami mailowo wysyłając wiadomość na adres info@atrakcjeteneryfa.pl. W wiadomości potwierdź liczbę osób (oferta dla 6 osób), podaj datę planowanego pobytu na Teneryfie oraz oczekiwania odnośnie zakwaterowania.
 • KROK 2: do 24h otrzymasz szczegółową ofertę wakacji na Teneryfie połączonych z wyprawą Jeep Safari na wyspę La Gomera.
 • KROK 3: po wpłacie zaliczki w wysokości 50% kwoty finalnej, rezerwacja zostaje potwierdzona. Resztę kwoty należy wpłacić po przylocie na Teneryfę. W przypadku rezerwacji natychmiastowych, całość płatności dokonana zostaje do następnego dnia po akcepcie oferty.
 • KROK 4: wysyłamy potwierdzenie zakupu wakacji.
 • KROK 5: czekamy na Was na lotnisku Teneryfa Południowa.

WAKACJE NA DWÓCH WYSPACH - TENERYFA + LA GOMERA

Super oferta wakacji na Teneryfie z opcją wycieczki Jeep Safari na wyspę La Gomera w promocyjnych cenach. Nie martw się gdzie, za ile i u kogo wykupić idealnie dopasowaną do Twoich potrzeb ofertę. Jesteśmy tu od lat, znamy ofertę turystyczną na wylot i wiemy, które atrakcje są wartościowe i godne uwagi. Pomożemy Ci i Twoim znajomym optymalnie wypocząć i skorzystać z uroków Teneryfy i sąsiadującej jej wyspy.

 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI, ZAPLANUJ WAKACJE TENERYFA + LA GOMERA

Jeśli jesteś zainteresowany/a ofertą TENERYFA + LA GOMERA – WAKACJE 7 DNI DLA 6 OSÓB skontaktuj się z nami wysyłając wiadomość e-mail na adres info@atrakcjeteneryfa.pl lub kliknij przycisk poniżej KONTAKT.

UWAGA WAŻNE:

Jeśli chcesz zmodyfikować program wakacji na Teneryfie, daj nam znać odnośnie Twoich potrzeb. Jesteśmy elastyczni – dopasowujemy się do Waszych wymagań i zaproponujemy alternatywną formę wakacji na wyspie. W przypadku konieczności szybkiej konsultacji, zapraszam do bezpośredniego kontaktu z nami pod polskim numerem telefonu: +48 882 599 034 (Jarosław Żegota). Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z oferty wakacji na Teneryfie + La Gomera lub sprawdzenia innych pakietów wakacji na Teneryfie dla grup w super cenach.

error: Content is protected !!