WYCIECZKA PO WYSPIE Z LORO PARKIEM


  DOROŚLI DZIECI 3-11 LAT
CENA 44,00 € 22,00 €

Cena wycieczki nie obejmuje wstępu do Loro Parku (koszt dodatkowy: dorośli 35€, dzieci 6 – 11 lat 24€)!

Dla kogo: dla tych, którzy chcą połączyć zwiedzanie Teneryfy wraz z wizytą w Loro Parku.

Czas trwania: 8 – 9h

Dzień realizacji: wtorek i piątek

Trasa: południe wyspy – punkt widokowy Los Gigantes – punkt widokowy Mirador de Garachico – Icod de Los Vinos – Loro Park (5 h)– powrót na południe wyspy.

Organizator gwarantuje: wysokiej klasy, klimatyzowany autobus oraz opiekę polskojęzycznego przewodnika

Program:

Loro Park Teneryfa w pigułce. Możliwość odwiedzenia najbardziej znanych miejscowości na Teneryfie w połączeniu ze zwiedzaniem imponującego Loro Parku,  parku botaniczno – zoologicznego, zaliczanego do najpiękniejszych na świecie.  

Wyjazd z południa wyspy (Los Cristianos, Las Americas) ok. godziny 8:00. Przejazd malowniczą drogą biegnącą wybrzeżem  Costa Adeje w kierunku Los Gigantes. Przystanek w  punkcie widokowym, z którego rozpościera się przepiękny widok na imponujące klify Los Gigantes (Los Gigantes położone jest w miejscu spływania lawy z jednej z ostatnich erupcji, która wpływając do morza, osłoniła klify od osuwania się do oceanu).  Dalej podążymy na północ wyspy do kolejnego punktu widokowego Mirador de Garachico, skąd rozpościera się wyjatkowy widok na miejscowość Garachico zwaną również kanaryjskimi Pompejami (czas na kawę i zdjęcia). Kolejnym przystankiem będzie Icod de Los Vinos. Zobaczymy tam Drago Milenario, tysiącletnie Smocze Drzewo, natomiast  chętni wezmą  udział w bezpłatnej degustacji win i trunków wyrabianych na Teneryfie.

Kolejną, największą atrakcją będzie pobyt w Loro Parku. Pokazy tresury delfinów, lwów morskich i jedyny w Europie show orek! To jeden z najpiękniejszych parków na świecie, nagradzany od bardzo wielu lat. Niezwykła i bogata roślinność oraz wspaniały nastrój parku zadowolą najbardziej wymagających turystów (cena biletu wynosi 35€ dorośli i 23 dzieci w wieku 6 – 11 lat).

Dla najmłodszych odwiedzających park oferuje szereg dodatkowych, w większości darmowych, atrakcji tj. pokazy papug (kilkaset rodzajów kolorowych ptaków z różnych stron świata), park rozrywki wraz z mini rollercoaster’em oraz kino 3D, w którym w gronie całej rodziny możesz zobaczyć animowany film „Rio” oraz dokumenty przybliżające tajemnice świata fauny i flory.

Powrót po godzinie 18:00.

Zarezerwuj teraz

Imię*

E-mail*

Telefon*

Dorośli*

Dzieci* (3-11 lat)

Przylot*

Wylot*

Hotel*

  • Bilety wstępu na wszystkie atrakcje dostarczamy do hotelu - gratis!
  • Płatności dokonywane są po przybyciu na Teneryfę.
  • Obsługa w jezyku polskim!
  • Wypełnij formularz, zadzwoń lub wyślij sms: +48 882 599 034, +34 671 616 653
error: Content is protected !!