SURFING NA TENERYFIE


SURFING NA TENERYFIE – PRYWATNE LEKCJE I WYPOŻYCZANIA SPRZĘTU:

Teneryfa surfing!! Ta dyscyplina to „matka” wszystkich sportów wodnych z wykorzystaniem deski (windsurfing, kitesurfing, bodyboard i inne). To nie sport, to styl życia. 

Bez względu na to czy masz za sobą lata doświadczenia, czy stawiasz pierwsze kroki na desce, dopasujemy się do Twoich potrzeb i znajdziemy kurs, który najbardziej będzie Ci odpowiadał. Szkolenie odbywa się indywidualnie lub w małych grupach z licencjonowanym instruktorem surfingu. Posiadamy wszelkie niezbędne ubezpieczenia. Lekcje odbywają się w trzech wersjach językowych: polskiej, angielskiej i hiszpańskiej. 

Dla osób posiadających doświadczenie w surfingu udostępniamy wysokiej klasy sprzęt – możliwość wynajmu na dni, godzin etc. Dodatkowo oferujemy transport do miejsc surfingu (tzw. surf spotów) w cenie kursu lub z niewielką dopłatą. 

Do każdego z uczestników podchodzimy w indywidualny sposób i staramy się sprostać szczególnym oczekiwaniom. Podczas wyjazdu oferujemy między innymi: lekcje surfingu z indywidualnym instruktorem, program regeneracji organizmu, wegańską kuchnię oraz inne dodatkowe atrakcje. Nie zwlekaj – rozpocznij swoją przygodę z surfingiem na Teneryfie już dziś!  Ciesz się pięknem tego sportu oraz wspaniałymi falami! Rozwijaj swoje umiejętności bawiąc się świetnie w gronie Twoich przyjaciół.

PRYWATNE LEKCJE SURFINGU NA TENERYFIE – CENNIK:

LICZBA DNI LICZBA GODZIN   CENA
 1  2  70
 2  6  150
 5  10  250

GRUPOWE LEKCJE SURFINGU NA TENERYFIE – CENNIK:

 LICZBA DNI  LICZBA GODZIN  CENA
 2  35 €
6 100 €
10 130 €

 

Zarezerwuj teraz

Imię*

E-mail*

Telefon*

Dorośli*

Dzieci* (3-11 lat)

Przylot*

Wylot*

Hotel*

  • Bilety wstępu na wszystkie atrakcje dostarczamy do hotelu - gratis!
  • Płatności dokonywane są po przybyciu na Teneryfę.
  • Obsługa w jezyku polskim!
  • Wypełnij formularz, zadzwoń lub wyślij sms: +48 882 599 034, +34 671 616 653
error: Content is protected !!