TREKKING NA TENERYFIE – 7 DNI

OFERTA DLA 6 OSÓB

Super oferta wakacji dla miłośników trekkingu na Teneryfie, dla 6 osób. W ofercie proponujemy zakwaterowanie w okolicach oceanu, 3 dni trekkingu podczas których zdobędziecie pieszo szczyt wulkanu El Teide, odwiedzicie północne i południowe zakątki wyspy, zobaczycie delfiny i kanaryjskie wieloryby w naturalnym środowisku podczas rejsu katamaranem wzdłuż monumentalnych klifów Los Gigantes, zjedziecie na rowerze z wulkanu El Teide, z piknikową przerwą na trasie. Wszystko to możesz zrobić już dziś!

Wyjedź na trekkingowe wakacje na Teneryfę. Nie trać czasu na szperanie w internecie i szukanie najlepszych ofert wakacji w najniższych cenach. Zrobiliśmy to za Ciebie. Z gąszczu ofert wybraliśmy idealny pakiet dedykowanych propozycji dla osób, które chcą spędzić wakacje na Teneryfie, wypocząć, poznać uroki i naturalnie piękne miejsca wyspy wiecznej wiosny.

Zrelaksuj się i spędź wspólne chwile z przyjaciółmi na Teneryfie. Odwiedź cudowne punkty widokowe i najlepsze trasy trekkingowe wyspy. Podziwiaj delfiny w ich naturalnym środowisku, monumentalne klify Los Gigantes i plaże Teneryfy z poziomu oceanu podczas 3-godzinnego rejsu katamaranem.

SZCZEGÓŁY OFERTY

Przyleć na Teneryfę na 7 dni wakacji i spędź je z najbliższymi – oferta dla 6 osób. W ramach oferty TREKKING NA TENERYFIE – WAKACJE 7 DNI otrzymasz optymalny plan wakacji dla miłośników pieszych wycieczek, dopasowany do potrzeb osób poszukujących spokojnego wypoczynku na Teneryfie.

ZAKRES OFERTY WAKACJI NA TENERYFIE:

 • Trekking na wulkan El Teide – piesza wycieczka (powrót kolejką), obiad, transport, opieka polskojęzycznego przewodnika, napoje, energetyczny pakiet piknikowy dla każdego (czas trwania 8h)
 • Trekking na szczyt Roque del Conde + energetyczny zestaw piknikowy dla każdego (czas trwania 8h)
 • Trekking w Narodowym Parku Anaga + energetyczny zestaw piknikowy Banana Milk i obiad w lokalnej restauracji
 • Zjazd rowerami z wulkanu El Teide + piknik (rowerowy tour z opiekunem, ochraniacze, woda, owoce – wyprawa do 5h)
 • Rejs katamaranem wzdłuż klifów Teneryfy – kąpiel w oceanie, poczęstunek, oglądanie delfinów i wielorybów kanaryjskich w naturalnym środowisku, transport z/do miejsca rejsu. Super atrakcja – 3h!
 • Transport z/na lotnisko
 • Zakwaterowanie: mieszkanie dla 6 osób, wi-fi, taras, basen, okolice plaży, na południu wyspy w obszarze miast Arona – Adeje (każdorazowo do indywidualnego potwierdzenia z klientem – załączam poglądowe zdjęcia standardu mieszkania)

 

CENA I ZAKRES OFERTY TREKKING NA TENERYFIE

Zaplanowaliśmy idealny plan trekkingowych wakacji na Teneryfie. Poznaj szczegóły pakietu i skorzystaj z naszej atrakcyjnej oferty cenowej.

 • Oferta grupowa dla 6 osób
 • Zakwaterowanie: mieszkanie dla 6 osób, trzy sypialnie, wi-fi, taras, basen, okolice plaży, w obszarze Arona – Adeje (każdorazowo do indywidualnego potwierdzenia z klientem – załączam poglądowe zdjęcia standardu mieszkania).
 • Wyżywienie: we własnym zakresie. Mieszkanie posiada pełne zaplecze do przygotowania posiłku. Oferujemy wspólną wycieczkę, na której pokażemy najlepsze miejsca zakupowe, przywieziemy oraz odwieziemy grupę i zrobimy tour po sprawdzonych okolicznych restauracjach i barach. Atrakcje rejs katamaranem, wyprawa do Parku Anaga, trekking na wulkan El Teide, zawierają w sobie poczęstunek i napoje (piwo i napoje bezalkoholowe).
 • Lot na Teneryfę: oferta nie zawiera ceny lotu – pomagamy znaleźć optymalne połączenie w najniższej cenie – skontaktuj się z nami by ustalić szczegóły.

Koszt pakietu: 3690€ – 615€/osoba

JAK WYKUPIĆ TREKKINGOWE WAKACJE NA TENERYFIE

Zarezerwuj trekkingowe wakacje na Teneryfie dla 6 osób. Z agencją Atrakcje Teneryfa spędzisz cudowne wakacje na słonecznej wyspie w przystępnej cenie. Nie musisz już martwić się jakie atrakcje, zakwaterowanie oraz jaką formę transportu na Teneryfie wybrać. Zrobiliśmy to za Ciebie. Postępuj wg poniższych wytycznych:

 • KROK 1: skontaktuj się z nami mailowo wysyłając wiadomość na adres info@atrakcjeteneryfa.pl. W wiadomości potwierdź liczbę osób (oferta dla 6 osób), podaj datę planowanego pobytu na Teneryfie oraz oczekiwania odnośnie zakwaterowania.
 • KROK 2: do 24h otrzymasz szczegółową ofertę wakacji na Teneryfie.
 • KROK 3: po wpłacie zaliczki w wysokości 50% kwoty finalnej rezerwacja zostaje potwierdzona. Resztę kwoty należy wpłacić po przylocie na Teneryfę. W przypadku rezerwacji natychmiastowych, całość płatności dokonana zostaje do następnego dnia po akcepcie oferty.
 • KROK 4: wysyłamy potwierdzenie zakupu wakacji na Teneryfie.
 • KROK 5: czekamy na Was na lotnisku Teneryfa Południowa.

TREKKING WAKACJE NA TENERYFIE

Super oferta wakacji na Teneryfie dla miłośników trekkingu w promocyjnych cenach. Nie martw się gdzie, za ile i u kogo wykupić idealnie dopasowaną do Twoich potrzeb ofertę. Jesteśmy tu od lat, znamy ofertę turystyczną na wylot i wiemy, które atrakcje są wartościowe i godne uwagi. Pomożemy Ci i Twoim znajomym optymalnie wypocząć i skorzystać z uroków Teneryfy.

 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI, ZAPLANUJ TREKKING NA TENERYFIE

Jeśli jesteś zainteresowany/a ofertą TREKKING NA TENERYFIE – WAKACJE 7 DNI DLA 6 OSÓB skontaktuj się z nami wysyłając wiadomość e-mail na adres info@atrakcjeteneryfa.pl lub kliknij przycisk poniżej KONTAKT.

UWAGA WAŻNE:

Jeśli chcesz zmodyfikować program wakacji na Teneryfie, daj nam znać odnośnie Twoich potrzeb. Jesteśmy elastyczni – dopasowujemy się do Waszych wymagań i zaproponujemy alternatywną formę wakacji na wyspie. W przypadku konieczności szybkiej konsultacji, zapraszam do bezpośredniego kontaktu z nami pod polskim numerem telefonu: +48 882 599 034 (Jarosław Żegota). Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z oferty trekkingowych wakacji na Teneryfie lub sprawdzenia innych pakietów wakacji na Teneryfie dla grup w super cenach.

error: Content is protected !!