TWIN TICKET + TRANSFER


TWIN TICKET – SIAM PARK I LORO PARK TENERYFA + TRANSFER

Twin Ticket to jeden bilet do dwóch najwspanialszych parków rozrywki na Teneryfie wraz z opcją transportu autobusowego – Siam Park i Loro Park Teneryfa (Loro Parque). To obowiązkowa pozycja na liście każdego turysty odwiedzającego wyspę i propozycja, dzięki której poznasz bliżej Teneryfę oraz spędzisz aktywnie czas wraz ze rodziną i przyjaciółmi.

  • Siam Park: Poznaj uroki Siam Park wybudowanego w 2008 roku, jednego z najwspanialszych parków rozrywki wodnej na świecie. Przeżyj moc niezapomnianych atrakcji w parku wodnym NR 1 NA ŚWIECIE wg fanów Trip Advisor. Zlokalizowany na południu Teneryfy przy centrum turystycznym Las Americas i Los Cristianos, park o powierzchni 185000m² obejmuje ogrody, zjeżdżalnie, restauracje, basen z plażą i inne atrakcje nawiązujące swą stylistyką do architektury Tajlandii. Dodatkowo miejsce to oferuje przestrzenie do organizowania różnego rodzaju eventów, spotkań, imprez firmowych, spektakli muzycznych, a także naukę pływania na desce dla dorosłych i najmłodszych adeptów surfingu (jedna z największych sztucznych fal na świecie). Kilka razy do roku organizowane są tam spektakularne festiwale muzyczne pod nazwą Farra World.
  • Loro Park Teneryfa: Kolejnego dnia wyrusz do jednego z najstarszych miast Teneryfy – Puerto de la Cruz, gdzie spędzisz niezapomniany dzień w Loro Park, krainie dzikich i fascynujących zwierząt dostępnych na wyciągnięcie ręki. Poznasz ich zwyczaje, historię, weźmiesz udział w spektakularnych pokazach orek, delfinów i lwów morskich. Zobaczysz zimowy i letni świat pingwinów, podwodne królestwo meduz (Aqua Viva), tygrysy, jaguary, kilkaset rodzajów papug, ryb i gadów. Zobaczysz przepiękny ogród orchidei oraz cudowną wystawę antycznej porcelany. Dla najmłodszych odwiedzających park oferuje szereg dodatkowych, w większości darmowych, atrakcji tj. pokazy papug (kilkaset rodzajów kolorowych ptaków z różnych stron świata), park rozrywki wraz z mini rollercoaster’em oraz kino 3D, w którym w gronie całej rodziny możesz zobaczyć animowany film „Rio” oraz dokumenty przybliżające tajemnice świata fauny i flory.
  • Twin Ticket: Dzięki umowie z firmą transportową możemy Państwu zaproponować najniższą cenę na zakup biletu Twin Ticket – Siam Park i Loro Park (1 bilet do dwóch parków + transport) na wyspie. Po wejściu do jednego z parków (kolejność dowolna), otrzymujecie Państwo bilet do drugiego parku, który należy wykorzystać w ciągu 14 dni. Na transport do Loro Parku należy dokonać wcześniejszej rezerwacji (1-2 dni przed wyjazdem). Bilet Twin Ticket dostarczymy Państwu bezpośrednio do miejsca pobytu na Teneryfie o umówionej porze.

KUP JEDEN BILET DO DWÓCH PARKÓW + TRANSPORT

  TWIN-TICKET TRANSPORT DO LORO PARQUE TWIN-TICKET + TRANSPORT
DOROŚLI 66,00 € 13,50 € 79,50 €
DZIECI 6 – 11 LAT 45,50 € 10,00 € 55,50 €
DZIECI 2 – 5 LAT GRATIS! 8,50 € 8,50 €
DZIECI DO LAT 2 GRATIS! GRATIS! GRATIS!

TRANSPORT DO LORO PARKU (TAM I Z POWROTEM) Z POŁUDNIA WYSPY ODBYWA SIĘ CODZIENNIE, ZE STREFY: LOS GIGANTES, PUERTO DE SANTIAGO, PLAYA DE LA ARENA – OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU!

Zarezerwuj teraz

Imię*

E-mail*

Telefon*

Dorośli*

Dzieci* (3-11 lat)

Przylot*

Wylot*

Hotel*

  • Bilety wstępu na wszystkie atrakcje dostarczamy do hotelu - gratis!
  • Płatności dokonywane są po przybyciu na Teneryfę.
  • Obsługa w jezyku polskim!
  • Wypełnij formularz, zadzwoń lub wyślij sms: +48 882 599 034, +34 671 616 653
error: Content is protected !!