PAKIET SENIOR – 7 DNI NA TENERYFIE

OFERTA DLA 6 OSÓB

Super oferta wakacji dla seniorów na Teneryfie dla 6 osób. W ofercie proponujemy zakwaterowanie w okolicach oceanu, wycieczkę do Loro Park (nr 1 w Europie i nr 2 na świecie nowoczesne zoo) wraz z obiadem w parku oraz transportem, wyjątkowe hiszpańskie show taneczne Antologia – Carmen Mota Show (pokaz tańców hiszpańskich), wizytę w średniowiecznym zamku San Miguel (pokaz walki rycerskiej + rycerska uczta – wyżywienie), wycieczkę do winnicy połączoną z degustacją lokalnych win i kozich serów, oglądanie delfinów i wielorybów kanaryjskich w naturalnym środowisku podczas rejsu katamaranem wzdłuż monumentalnych klifów Teneryfy Los Gigantes.

Wyjedź na seniorskie wakacje na Teneryfę. Nie trać czasu na szperanie w internecie i szukanie najlepszych ofert wakacji rodzinnych w najniższych cenach. Zrobiliśmy to za Ciebie. Z gąszczu ofert wybraliśmy idealny pakiet dedykowanych propozycji dla osób, które chcą spędzić spokojne wakacje na Teneryfie, wypocząć, poznać uroki i naturalnie piękne miejsca wyspy wiecznej wiosny.

Zrelaksuj się i spędź miłe chwile z przyjaciółmi na Teneryfie. Zobacz cudowne punkty widokowe wyspy. Odwiedź najlepsze zoo w Europie. Podziwiaj delfiny w naturalnym środowisku, monumentalne klify Los Gigantes i plaże Teneryfy z poziomu oceanu podczas 4,5-godzinnego rejsu katamaranem.

SZCZEGÓŁY SENIORSKIEJ OFERTY NA TENERYFIE

Przyleć na 7 dni wakacji na Teneryfę i spędź je z najbliższymi – oferta dla 6 osób. W ramach oferty PAKIET SENIOR WAKACJE NA TENERYFIE – 7 DNI otrzymasz optymalny plan wakacji dla seniorów, dopasowany do potrzeb osób poszukujących spokojnego wypoczynku na Teneryfie.

ZAKRES OFERTY WAKACJI NA TENERYFIE:

 • Bilet wstępu do Loro Park wraz z obiadem i transportem z/do miejsca zakwaterowania
 • Wycieczka do winnicy połączona degustowaniem lokalnych win i kozich serów – transport, degustacja w cenie (czas trwania 5h)
 • Bilet wstępu na pokaz tańców hiszpańskich Carmen Mota Antologia – Pakiet Diamond (idealne miejsca plus degustacja lokalnego szampana i słodyczy)
 • Wyjazd na pokaz walk rycerskich do zamku Sam Miguel, połączony ze średniowieczną ucztą (czas trwania 5h)
 • Transport z/na lotnisko
 • Rejs katamaranem wzdłuż klifów Los Gigantes, oglądanie plaży Masca, kąpiel w oceanie, poczęstunek, oglądanie delfinów i wielorybów kanaryjskich w naturalnym środowisku, transport z/do miejsca rejsu. Super atrakcja – 4,5h!
 • Zakwaterowanie: mieszkanie dla 6 osób, wi-fi, taras, basen, okolice plaży, na południu wyspy w obszarze Arona – Adeje (każdorazowo do indywidualnego potwierdzenia z klientem – załączam poglądowe zdjęcia standardu mieszkania)

CENA I ZAKRES OFERTY WAKACJI NA TENERYFIE

Zaplanowaliśmy idealny plan wakacji dla seniorów na Teneryfie. Poznaj szczegóły pakietu i skorzystaj z naszej atrakcyjnej oferty cenowej.

 • Oferta grupowa dla 6 dorosłych osób
 • Zakwaterowanie: mieszkanie dla 6 osób, trzy sypialnie, wi-fi, taras, basen, okolice plaży, w obszarze Arona – Adeje (każdorazowo do indywidualnego potwierdzenia z klientem – załączam poglądowe zdjęcia standardu mieszkania).
 • Wyżywienie: we własnym zakresie. Mieszkanie posiada pełne zaplecze do przygotowania posiłku. Oferujemy wspólną wycieczkę, na której pokażemy najlepsze miejsca zakupowe, przywieziemy oraz odwieziemy grupę i zrobimy tour po sprawdzonych okolicznych restauracjach i barach. Atrakcje: wizyta w winnicy, wyjazd do Loro Park oraz wizyta na zamku San Miguel, zawierają w ofercie obiad. Rejs katamaranem zawiera w sobie poczęstunek i napoje (piwo i napoje bezalkoholowe).
 • Lot na Teneryfę: oferta nie zawiera ceny lotu – pomagamy znaleźć optymalne połączenie w najniższej cenie – skontaktuj się z nami by ustalić szczegóły.

Koszt pakietu: 3800€ – 633€/osoba

JAK WYKUPIĆ SENIORSKIE WAKACJE NA TENERYFIE:

Zarezerwuj wakacje na Teneryfie dla seniorów, dla 6 osób. Z agencją Atrakcje Teneryfa spędzisz cudowne wakacje na słonecznej wyspie w przystępnej cenie. Nie musisz już martwić się jakie atrakcje, zakwaterowanie oraz jaką formę transportu na Teneryfie wybrać. Zrobiliśmy to za Ciebie. Postępuj wg poniższych wytycznych:

 • KROK 1: skontaktuj się z nami mailowo wysyłając wiadomość na adres info@atrakcjeteneryfa.pl. W wiadomości potwierdź liczbę osób (oferta dla 6 osób), podaj datę planowanego pobytu na Teneryfie oraz oczekiwania odnośnie zakwaterowania.
 • KROK 2: do 24h otrzymasz szczegółową ofertę wakacji na Teneryfie.
 • KROK 3: po wpłacie zaliczki w wysokości 50% kwoty finalnej, rezerwacja zostaje potwierdzona. Resztę kwoty należy wpłacić po przylocie na Teneryfę. W przypadku rezerwacji natychmiastowych, całość płatności dokonana zostaje do następnego dnia po akcepcie oferty.
 • KROK 4: wysyłamy potwierdzenie zakupu wakacji na Teneryfie
 • KROK 5: czekamy na Was na lotnisku Teneryfa Południowa.

WAKACJE DLA SENIORÓW NA TENERYFIE

Super oferta wakacji dla seniorów na Teneryfie w promocyjnych cenach. Nie martw się gdzie, za ile i u kogo wykupić idealnie dopasowaną do Twoich potrzeb ofertę. Jesteśmy tu od lat, znamy ofertę turystyczną na wylot i wiemy, które atrakcje są wartościowe i godne uwagi. Pomożemy Ci i Twoim znajomym optymalnie wypocząć i skorzystać z uroków Teneryfy.

 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI, ZAPLANUJ WAKACJE DLA SENIORÓW NA TENERYFIE

Jeśli jesteś zainteresowany/a ofertą PAKIET SENIOR WAKACJE NA TENERYFIE – 7 DNI DLA 6 OSÓB skontaktuj się z nami wysyłając wiadomość e-mail na adres info@atrakcjeteneryfa.pl lub kliknij przycisk poniżej KONTAKT.

UWAGA WAŻNE:

Jeśli chcesz zmodyfikować program wakacji na Teneryfie, daj nam znać odnośnie Twoich potrzeb. Jesteśmy elastyczni – dopasowujemy się do Waszych wymagań i zaproponujemy alternatywną formę wakacji na wyspie. W przypadku konieczności szybkiej konsultacji, zapraszam do bezpośredniego kontaktu z nami pod polskim numerem telefonu: +48 882 599 034 (Jarosław Żegota). Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z oferty wakacji dla seniorów na Teneryfie lub sprawdzenia innych pakietów wakacji na Teneryfie dla grup w super cenach.

error: Content is protected !!