WAKACJE RODZINNE NA TENERYFIE – 7 DNI

PAKIET DLA 4 OSÓB (2+2 DOROŚLI I DZIECI)

Super oferta rodzinnych wakacji na Teneryfie dla 4 osób (dwoje dorosłych + dwoje dzieci do 12 roku życia). W ofercie proponujemy zakwaterowanie w okolicach oceanu, bilet wstępu do Loro Park (nr 1 w Europie i nr 2 na świecie nowoczesne zoo) wraz z transportem, rodzinny bilet wstępu do Siam Park (nr 1 na świecie park wodny), pełen niespodzianek rejs łodzią Wikingów wraz z szerokim pakietem atrakcji dodatkowych w czasie rejsu, wycieczkę objazdową z polskojęzycznym przewodnikiem wokół Teneryfy, dzień zakupowy oraz pełną opiekę podczas pobytu.

Wyjedź na rodzinne wakacje na Teneryfę. Nie trać czasu na szperanie w internecie i szukanie najlepszych ofert wakacji rodzinnych w najniższych cenach. Zrobiliśmy to za Ciebie. Z gąszczu ofert wybraliśmy idealny pakiet dedykowanych propozycji dla osób, które chcą spędzić rodzinne wakacje na Teneryfie, wypocząć, poznać uroki i naturalnie piękne miejsca wyspy wiecznej wiosny.

Zrelaksuj się, spędź wspólne chwile z rodziną na Teneryfie. Odwiedź cudowne punkty widokowe wyspy podczas dedykowanej wycieczki objazdowej. Pobaw się w najlepszych parkach rozrywki na świecie. Poznaj tajemnice Wikingów, oglądaj delfiny w naturalnym środowisku, podziwiaj monumentalne klify Los Gigantes i plaże Teneryfy z poziomu oceanu podczas rejsu łodzią Wikingów.

SZCZEGÓŁY OFERTY NA TENERYFIE

Przyleć na Teneryfę na 7 dni rodzinnych wakacji i spędź je z najbliższymi – oferta dla 4 osób (dwoje dorosłych + dwoje dzieci do 12 roku życia). W ramach oferty WAKACJE RODZINNE NA TENERYFIE – 7 DNI otrzymasz optymalny plan rodzinnych wakacji, dopasowany do potrzeb osób poszukujących spokojnego wypoczynku na Teneryfie.

ZAKRES OFERTY RODZINNYCH WAKACJI NA TENERYFIE:

 • Bilet wstępu do Loro Park wraz z transportem z/do miejsca zakwaterowania
 • Bilet wstępu do parku wodnego Siam Park (nie ma konieczności transportu)
 • Transport z/na lotnisko
 • Rejs łodzią Wikingów – wycieczka 3h, start z portu Los Cristianos, obiad wikingów (specjalny catering), napoje (piwo, wino, napoje bezalkoholowe, woda), oglądanie delfinów, występy, gry i zabawy podczas rejsu – super atrakcja!
 • Zakwaterowanie: mieszkanie dla 4 osób, wi-fi, taras, basen, okolice plaży na południu wyspy w obszarze miejscowości Arona – Adeje (każdorazowo do indywidualnego potwierdzenia z klientem – załączam poglądowe zdjęcia standardu mieszkania)
 • Wycieczka wokół wyspy + obiad w lokalnej restauracji (8h tour)

CENA I ZAKRES OFERTY WAKACJI NA TENERYFIE

Zaplanowaliśmy idealny plan rodzinnych wakacji na Teneryfie. Poznaj szczegóły pakietu rodzinnego i skorzystaj z naszej atrakcyjnej oferty cenowej.

 • Oferta grupowa dla 4 osób: (dwoje dorosłych i dwoje dzieci)
 • Zakwaterowanie: mieszkanie dla 4 osób, dwie sypialnie, wi-fi, taras, basen, okolice plaży, w obszarze Arona – Adeje (każdorazowo do indywidualnego potwierdzenia z klientem – załączam poglądowe zdjęcia standardu mieszkania).
 • Wyżywienie: we własnym zakresie. Mieszkanie posiada pełne zaplecze do przygotowania posiłku. Oferujemy wspólną wycieczkę, na której pokażemy najlepsze miejsca zakupowe, przywieziemy oraz odwieziemy grupę i zrobimy tour po sprawdzonych okolicznych restauracjach i barach.
 • Lot na Teneryfę: oferta nie zawiera ceny lotu – pomagamy znaleźć optymalne połączenie w najniższej cenie – skontaktuj się z nami by ustalić szczegóły.

Koszt pakietu: 2500€

JAK WYKUPIĆ RODZINNE WAKACJE NA TENERYFIE

Zarezerwuj rodzinne wakacje na Teneryfie dla 4 osób. Z agencją Atrakcje Teneryfa spędzisz cudowne wakacje na słonecznej wyspie w przystępnej cenie. Nie musisz już martwić się jakie atrakcje, zakwaterowanie oraz jaką formę transportu na Teneryfie wybrać. Zrobiliśmy to za Ciebie. Postępuj wg poniższych wytycznych:

 • KROK 1: skontaktuj się z nami mailowo wysyłając wiadomość na adres info@atrakcjeteneryfa.pl. W wiadomości potwierdź liczbę osób (oferta dla 4 osób), podaj datę planowanego pobytu na Teneryfie oraz oczekiwania odnośnie zakwaterowania.
 • KROK 2: do 24h otrzymasz szczegółową ofertę rodzinnych wakacji na Teneryfie.
 • KROK 3: po wpłacie zaliczki w wysokości 50% kwoty finalnej, rezerwacja zostaje potwierdzona. Resztę kwoty należy wpłacić po przylocie na Teneryfę. W przypadku rezerwacji natychmiastowych, całość płatności dokonana zostaje do następnego dnia po akcepcie oferty.
 • KROK 4: wysyłamy potwierdzenie zakupu rodzinnych wakacji na Teneryfie.
 • KROK 5: czekamy na Was na lotnisku Teneryfa Południowa.

WAKACJE DLA RODZINY NA TENERYFIE

Super oferta rodzinnych wakacji na Teneryfie w promocyjnych cenach. Nie martw się gdzie, za ile i u kogo wykupić idealnie dopasowaną do Twoich potrzeb ofertę. Jesteśmy tu od lat, znamy ofertę turystyczną na wylot i wiemy, które atrakcje są wartościowe i godne uwagi. Pomożemy Ci i Twoim znajomym optymalnie wypocząć i skorzystać z uroków Teneryfy.

 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI, ZAPLANUJ RODZINNE WAKACJE NA TENERYFIE

Jeśli jesteś zainteresowany/a ofertą RODZINNE WAKACJE NA TENERYFIE – 7 DNI  DLA 4 OSÓB skontaktuj się z nami wysyłając wiadomość e-mail na adres info@atrakcjeteneryfa.pl lub kliknij przycisk poniżej KONTAKT.

UWAGA WAŻNE:

Jeśli chcesz zmodyfikować program rodzinnych wakacji na Teneryfie, daj nam znać odnośnie Twoich potrzeb. Jesteśmy elastyczni – dopasowujemy się do Waszych wymagań i zaproponujemy alternatywną formę rodzinnych wakacji na wyspie. W przypadku konieczności szybkiej konsultacji, zapraszam do bezpośredniego kontaktu z nami pod polskim numerem telefonu: +48 882 599 034 (Jarosław Żegota). Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z oferty rodzinnych wakacji na Teneryfie lub sprawdzenia innych pakietów wakacji na Teneryfie dla grup w super cenach.

error: Content is protected !!